Gmg Tarım Logo

Yedek Parça

Materyal Transferi

Küreğinizi ambara kaldırmanın zamanı geldi!

FINN kuruluşu, ürün yelpazesini daha da genişletti. FINN MTS ürününün geliştirilmesiyle, işleriniz daha da kolaylaştı. Geleneksel kürekli ve bol zahmetli çalışma yerine FINN için yeni bir ürün sınıfı oluşturan MTS’ yi tercih ettiğinizde, kanıtlanmış bir işgücü tasarrufu elde edeceksiniz:

Nasıl çalışır?

FINN MTS ürünü, kumdan agregaya, bitkisel döküntülerden gübreye kadar, yığın halindeki hemen her tür malzemenin taşınması, istiflenmesi ve naklinde kullanılmak üzere, 11,5 metreküp kapasiteli bir römorka sahiptir. Römorkun arka kısmındaki geniş giriş alanı, malzemelerin hızlı bir şekilde yüklenip boşaltılmasına olanak tanırken, iki adet boşaltma bandı da malzemenin her iki yandan el arabalarına doldurulabilmesine izin verir. Çok amaçlı vakumlu malzeme toplayıcı ile çok çeşitli tipte malzemelerin emilerek toplanması ve kapalı römorkun içerisine istiflenmesi mümkündür.

Çalışma Süresinde Ciddi Düşüş

El arabalarını yüklemek ve yerdeki yaprakları tırmıklamak, işgücünüzün üretkenliğine darbe vurur ve işlerin tamamlanması için gereken süresi bir hayli uzatır. FINN MTS ile bu sorunlardan kurtulacaksınız.