Gmg Tarım Logo

Hakkımızda

Hakkımızda

GMG TARIM kuruluşu 2008 yılı itibariyle başlamış; Nisan 2011 döneminde kuruluş ve yapılanma süreci tamamlanmıştır. Grup şirketleri; ana faaliyet konuları öncelikli olarak Tarım ve Hayvancılık, Hydroseeding, Toprak ve Yol İşleri, Enerji kapsamında; etaplar halinde kurulmuştur.

Başlangıç noktası olan FINN CORP Ülke Bayiliğimiz, geçen 5 yıl içinde sırasıyla Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Suriye, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin “Yetkili İthalatçı” unvanı alınarak 7 ülkede faaliyet gösteren Dünya genelinde bölgesel bir şirket yapısına kavuşmuştur. FINN Hydroseeding Teknolojisinin sektöründe ve konusunda Dünya Lideri olması, GMG’ nin ilave İhtisas Şirketleri kurma girişimi fikrini uygulamaya geçirmesine sebep olan en önemli faktördür.

Yukarıda beyan olunan şirketler; amaç, kapsam ve faaliyet alanları ilgili konularla sınırlı tutularak tamamen “İhtisaslaşma” prensibi temeli üzerine meydana getirilmiştir. Uygulamada şirketler birbirini tamamlayıcı unsurlar olarak faaliyet göstermektedirler.